LAV ORGANIC LIFESTYLE

Esileht / NAISED / PESU ja RANNARIIDED / BLOOM aluspüksid

BLOOM aluspüksid

Tootekood: BLOOM aluspüksid
Kaubamärk: UNDERPROTECTION LINGERIE

17,70 € 59,00 €

* Color


* Size


Kogus:

MAHERÕIVAGA SÄRAD!

LAV ORGANIC LIFESTLE - Sinu tervise ja ilu jaoks!

LAV ORGANIC LIFESTYLE soovitab
:

- Eelistada mahematerjalidest rõivaid. Nii hoiad end tõsiste haiguste eest nagu vähk ja allergiad ja oled terve ja särav! Nahk on meie suurim organ ning imeline, kui lubad naha kaudu enda kehasse vaid head.

- Kanda pesu, mis on tervislikust materjalist. Nii hoiad end rinnavähi ja bakteriaalsete haiguste eest

- Meestel eelistada pesuvalikul tervislikke materjale. Nii hoiate end lastetusest, libiido langusest ja vähist.

- Sportimisel kasutada keemiavabasid mahematerjale. Sportlaste tulemused paranevad märgatavalt, sest keha ei pea keemiaga võitlema ja on vähem lihasväsimust.

- Pere pisemad panna tuduma looduslikust materjalidest ööpesusse ja ka päeval panna lapse õrna naha vastu siidpehme maherõivas. Siis ei imendu lapse kehasse kahjulikku keemiat.

- Eelistada mahepuuvilla tavapuuvillale. Nii aitad kaasa sellele, et tavapuuvilla kasvatamisel kasutatav keemia  hulk maailmas väheneb.

- Kasutada taaskasutatud materjale ja vastupidavaid materjale nagu näiteks kanep. Nii toetad seda, et prügisaared ookeanides ei suureneks meie ületarbimisel tulemusel.

- Eelistada Õiglase Kaubanduse märgiga tooteid. Siis annad oma olulise panuse paremasse maailma, kus ei kasutata orja ja lapstööjõudu, vaid inimesed on õiglaselt tasustatud ja lapsed tegelevad lapsetööga - mängimisega.

 
KAUBAMÄRK: UNDERPROTECTION LINGERIE

Underprotection on Taani tuntuim teadlik pesubränd, kes on ühendanud sensuaalse disaini tervisliku rõivamaterjaliga. Underprotectioni pesu on pilkupüüdev ja mugav, sütitades iga naise lummavalt särama.

MATERJAL: 100% Tencel

MÄRKUSED: Underprotection Lingerie pesu soetades palume meeles pidada, et pesu suurused on väiksemad kui oleme harjunud. Näiteks on Undeprotectioni pesu M suurus meil võrdne suurusega S.


TENCEL

– meenutab materjali delikaatsuselt ja välimuselt siidi


– viskoosilistest (tselluloosipõhistest) kiududest reaalselt ainuke ökoloogiline materjal

– kangas on õhki läbilaskev, kerge ja lendlev

– satiinjalt kaunis ning nahasõbralik, pehmem veel kui siid

– tencel on botaanilise päritoluga viskoosivorm, mis koosneb orgaanilisest puidumassi lahusest sadestatud tselluloosikiududest


– kangakiu tootmine toimub suletud ringi meetodil, ehk ei moodustu keemilise vaheühendeid, mistõttu see materjal on äärmiselt keskkonnasõbralik

Sarnased tooted