LAV ORGANIC LIFESTYLE

Esileht / JALANÕUD / NAISTE JALANÕUD / FLIP FLOP

FLIP FLOP

Tootekood: FLIP FLOP
Kaubamärk: ECOALF

19,50 € 39,00 €

* Color


* Size


Kogus:

MAHERÕIVAGA SÄRAD!

LAV ORGANIC LIFESTLE - Sinu tervise ja ilu jaoks!

LAV ORGANIC LIFESTYLE soovitab:


- Eelistada mahematerjalidest rõivaid. Nii hoiad end tõsiste haiguste eest nagu vähk ja allergiad ja oled terve ja särav! Nahk on meie suurim organ ning imeline, kui lubad naha kaudu enda kehasse vaid head.

- Kanda pesu, mis on tervislikust materjalist. Nii hoiad end rinnavähi ja bakteriaalsete haiguste eest

- Meestel eelistada pesuvalikul tervislikke materjale. Nii hoiate end lastetusest, libiido langusest ja vähist.

- Sportimisel kasutada keemiavabasid mahematerjale. Sportlaste tulemused paranevad märgatavalt, sest keha ei pea keemiaga võitlema ja on vähem lihasväsimust.

- Pere pisemad panna tuduma looduslikust materjalidest ööpesusse ja ka päeval panna lapse õrna naha vastu siidpehme maherõivas. Siis ei imendu lapse kehasse kahjulikku keemiat.

- Eelistada mahepuuvilla tavapuuvillale. Nii aitad kaasa sellele, et tavapuuvilla kasvatamisel kasutatav keemia  hulk maailmas väheneb.

- Kasutada taaskasutatud materjale ja vastupidavaid materjale nagu näiteks kanep. Nii toetad seda, et prügisaared ookeanides ei suureneks meie ületarbimisel tulemusel.

- Eelistada Õiglase Kaubanduse märgiga tooteid. Siis annad oma olulise panuse paremasse maailma, kus ei kasutata orja ja lapstööjõudu, vaid inimesed on õiglaselt tasustatud ja lapsed tegelevad lapsetööga - mängimisega.

 
KAUBAMÄRK: ECOALF

Hispaania tootemärk ECOALF teeb koostööd partneritega kogu maailmast, et vanu kalavõrke, PET-pudeleid, rehve ja koguni kohvipaksu ümber töödelda ning neist moekaid kotte, rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare valmistada.
Seal, kus teised inimesed näevad prügi, näeb ECOALF toormaterjali, millest saab valmistada uusi tippkvaliteediga disainitooteid. Brändi missioon on ühendada omavahel hea tehnoloogia, innovatsiooni, moe ja kestlikkuse. 

MATERJAL: taaskasutatud rattakumm

Sarnased tooted