LAV ORGANIC LIFESTYLE

Esileht / NAISED / KLEIDID / LOTUS ALIX kleit

LOTUS ALIX kleit

Tootekood: LOTUS ALIX
Kaubamärk: SYNERGY ORGANIC CLOTHING

35,70 € 119,00 €

* Color


* Size


Kogus:

MAHERÕIVAGA SÄRAD!

LAV ORGANIC LIFESTLE - Sinu tervise ja ilu jaoks!

LAV ORGANIC LIFESTYLE soovitab
:

- Eelistada mahematerjalidest rõivaid. Nii hoiad end tõsiste haiguste eest nagu vähk ja allergiad ja oled terve ja särav! Nahk on meie suurim organ ning imeline, kui lubad naha kaudu enda kehasse vaid head.

- Kanda pesu, mis on tervislikust materjalist. Nii hoiad end rinnavähi ja bakteriaalsete haiguste eest

- Meestel eelistada pesuvalikul tervislikke materjale. Nii hoiate end lastetusest, libiido langusest ja vähist.

- Sportimisel kasutada keemiavabasid mahematerjale. Sportlaste tulemused paranevad märgatavalt, sest keha ei pea keemiaga võitlema ja on vähem lihasväsimust.

- Pere pisemad panna tuduma looduslikust materjalidest ööpesusse ja ka päeval panna lapse õrna naha vastu siidpehme maherõivas. Siis ei imendu lapse kehasse kahjulikku keemiat.

- Eelistada mahepuuvilla tavapuuvillale. Nii aitad kaasa sellele, et tavapuuvilla kasvatamisel kasutatav keemia  hulk maailmas väheneb.

- Kasutada taaskasutatud materjale ja vastupidavaid materjale nagu näiteks kanep. Nii toetad seda, et prügisaared ookeanides ei suureneks meie ületarbimisel tulemusel.

- Eelistada Õiglase Kaubanduse märgiga tooteid. Siis annad oma olulise panuse paremasse maailma, kus ei kasutata orja ja lapstööjõudu, vaid inimesed on õiglaselt tasustatud ja lapsed tegelevad lapsetööga - mängimisega.

 
KAUBAMÄRK: SYNERGY ORGANIC CLOTHING

Synergy Organic Clothing on maailma tuntuim Ameerikast pärit tervislik ja loodussäästlik bränd, kes juba 20 aastat on rõõmustanud maailma naisi oma NAISELIKULT KAUNITE ja PILKUPÜÜDVATE rõivastega. Nüüd on ka Eesti kaunitel naistel võimalik olla särav ja tervislik samaaegselt! Synergy rõivaid on valmistatud koostöös Nepaali naistega, kelle eest on kantud hoolt, neile on tagatud õiglane tasustatus ning kohtlemine. Tikanditega rõivastel olevad kaunistused on Nepaalis valminud käsitöö.

MATERJAL: 95% orgaaniline puuvill, 5% elastaan


ORGAANILINE PUUVILL

– kasvab kemikaalideta ja seega hoiab meie joogivett, õhku ja maad puhtamana

– kangas mõnus ja pehme ning nahasõbralik

– kangatootmises ei kasutata raskemetalle ja muid ohtlikke aineid, nii oled tervem ja tunned end hästi 

– tugevuselt kanepi järel teisel kohal

– Õiglase Kaubanduse märgiga kangas

Sarnased tooted