LAV ORGANIC LIFESTYLE

Esileht / AKSESSUAARID / PÄIKESEPRILLID / UN 125 ECO LASTE PÄIKESEPRILLID

UN 125 ECO LASTE PÄIKESEPRILLID

Tootekood: UN 125 ECO LASTE PÄIKESEPRILLID
Kaubamärk: ANTONIO VERDE SUNGLASSES

34,50 € 69,00 €

* Color


Kogus:

MAHERÕIVAGA SÄRAD!

LAV ORGANIC LIFESTLE - Sinu tervise ja ilu jaoks!
 
LAV ORGANIC LIFESTYLE soovitab
 
- Eelistada mahematerjalidest rõivaid. Nii hoiad end tõsiste haiguste eest nagu vähk ja allergiad ja oled terve ja särav! Nahk on meie suurim organ ning imeline, kui lubad naha kaudu enda kehasse vaid head.
 
- Kanda pesu, mis on tervislikust materjalist. Nii hoiad end rinnavähi ja bakteriaalsete haiguste eest
 
- Meestel eelistada pesuvalikul tervislikke materjale. Nii hoiate end lastetusest, libiido langusest ja vähist.
 
- Sportimisel kasutada keemiavabasid mahematerjale. Sportlaste tulemused paranevad märgatavalt, sest keha ei pea keemiaga võitlema ja on vähem lihasväsimust.
 
- Pere pisemad panna tuduma looduslikust materjalidest ööpesusse ja ka päeval panna lapse õrna naha vastu siidpehme maherõivas. Siis ei imendu lapse kehasse kahjulikku keemiat.
 
- Eelistada mahepuuvilla tavapuuvillale. Nii aitad kaasa sellele, et tavapuuvilla kasvatamisel kasutatav keemia  hulk maailmas väheneb.
 
- Kasutada taaskasutatud materjale ja vastupidavaid materjale nagu näiteks kanep. Nii toetad seda, et prügisaared ookeanides ei suureneks meie ületarbimisel tulemusel.
 
- Eelistada Õiglase kaubanduse märgiga tooteid. Siis annad oma olulise panuse paremasse maailma, kus ei kasutata orja ja lapstööjõudu, vaid inimesed on õiglaselt tasustatud ja lapsed tegelevad lapsetööga - mängimisega.
 
 
KAUBAMÄRK: ANTONIA VERDE PÄIKSEPRILLID
 
Antonio Verde peadisainer on loonud aastakümneid trendikaid päikseprille, kuni hakkas oma loomingus kasutama ainult tervise ja loodusesõbralike materjale. Kandes A. Verde päikseprille hoolid sa nii stiilist kui ka  tervisest ja  keskkonnast! 
Antonio eesmärk on pakkuda kvaliteetset kaupa, keskkonna sõbraliku teenindust ja laseb osaleda klientidel keskkonnasäästlikul tootmisel.
 
MATERJAL
 
Taaskasutatud materjalid - Valmistamisel on taaskasutatud vanadest arvutitest pärinevat plastikut.

Sarnased tooted