LAV ORGANIC LIFESTYLE

Esileht / AKSESSUAARID / PÄIKESEPRILLID / UNBREAKABLE TAVA PÄIKESEPRILLID

UNBREAKABLE TAVA PÄIKESEPRILLID

Tootekood: UNBREAKABLE TAVA
Kaubamärk: ANTONIO VERDE SUNGLASSES

44,50 € 89,00 €

* Color


Kogus:

MAHERÕIVAGA SÄRAD!

LAV ORGANIC LIFESTLE - Sinu tervise ja ilu jaoks!

LAV ORGANIC LIFESTYLE soovitab


- Eelistada mahematerjalidest rõivaid. Nii hoiad end tõsiste haiguste eest nagu vähk ja allergiad ja oled terve ja särav! Nahk on meie suurim organ ning imeline, kui lubad naha kaudu enda kehasse vaid head.

- Kanda pesu, mis on tervislikust materjalist. Nii hoiad end rinnavähi ja bakteriaalsete haiguste eest

- Meestel eelistada pesuvalikul tervislikke materjale. Nii hoiate end lastetusest, libiido langusest ja vähist.

- Sportimisel kasutada keemiavabasid mahematerjale. Sportlaste tulemused paranevad märgatavalt, sest keha ei pea keemiaga võitlema ja on vähem lihasväsimust.

- Pere pisemad panna tuduma looduslikust materjalidest ööpesusse ja ka päeval panna lapse õrna naha vastu siidpehme maherõivas. Siis ei imendu lapse kehasse kahjulikku keemiat.

- Eelistada mahepuuvilla tavapuuvillale. Nii aitad kaasa sellele, et tavapuuvilla kasvatamisel kasutatav keemia  hulk maailmas väheneb.

- Kasutada taaskasutatud materjale ja vastupidavaid materjale nagu näiteks kanep. Nii toetad seda, et prügisaared ookeanides ei suureneks meie ületarbimisel tulemusel.

- Eelistada Õiglase kaubanduse märgiga tooteid. Siis annad oma olulise panuse paremasse maailma, kus ei kasutata orja ja lapstööjõudu, vaid inimesed on õiglaselt tasustatud ja lapsed tegelevad lapsetööga - mängimisega.

 
KAUBAMÄRK: ANTONIA VERDE PÄIKSEPRILLID

Antonio Verde bränd alustas oma tootmisega aastal 2013 ja pakub ainult öko-sõbralikku toodet neile kes ainult ei hooli stiilist vaid ka tervislikust mõjust keskkonnale ! 
Antonio eesmärk on pakkuda kvaliteetset kaupa, keskkonna sõbraliku teenindust ja laseb osaleda klientidel keskkonnasäästlikul tootmisel.

MATERJAL

Uus purunematu töötlemine, öko värvid

Sarnased tooted