LAV ORGANIC LIFESTYLE

Esileht / Tutvustus

Tutvustus

Meil on suur rõõm, et lõpuks ometi on võimalik olla terve, loodussäästlik ning kaunis ja stiilne samaaegselt! 

 

Meie soovime, et Eesti kaunis naine ei pea ostuotsuseid langetades tegema valikut keskonnasõbraliku ja stiilse rõiva vahel. Me usume, et suudame esimestena tänasel ökoturul ühendada sensuaalse ja naiseliku rõivamoe looduse- ja tervisesõbraliku mõtteviisiga.

 

Me juhindume oma tootevalikus asjaolust, et täna on rõivakadja trendikuse mõõdupuuks ennekõike teadlikkus rõiva mõjust kandja tervisele ja ökoloogilisele jalajäljele. Nõnda ühendame keskonnasäästliku mõtteviisi trenditeadliku lähenemisega. 

 

Meie valikust leiab maailmas tuntud ökobrändid nagu Nomads Hempwear, Synergie Organic Clothing, Green Queen jpt. Eksklusiivsuse otsijale on valikus ka moelooja Deborah Lindquist pidulikud kleidid, kes on aastaid teadlikku moodi riietanud kuulsused nagu Sharon Stone, Jessica Alba, Christina Aguilera, Rihanna jpt. Materjalidest on esindatud ainult tervise ja loodussõbralikud kangad nagu bambusviskoos, kanep, orgaaniline puuvill jt ning taaskasutatud materjalid. Tagatud on nii nahasõbralik ja allergeenide vaba koostis kui ka loodusõbralik ning kemikaalidevaba algmaterjal, mis on loodud kandja ilu rõhutama. 

Suur tänu Sulle sinu teadlikkuse eest, et oled valinud meie e-poodi külastada ja aitad meil koos maailma paremaks muuta!

Sinu LA'V


 

LA'V nagu armastus. Armastus iseenda ja looduse vastu.